ejcc csc csc
Junior Women: SPAIN (ESP)

m cze
SkipIrantzu Garcia Vez
3Irene Santiago Calvillo
2Elena Altuna Lopez
1Leire Peregrina Domene
Alternate
CoachManuel Ruch


EJCC Spain w ( Španělsko)

7.1.2010 11:05 Draw 19 sheet 3.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
est

est

4 Helen Nummert (Nummert Helen)
3 Liisa Turmann (Turmann Liisa)
2 Gerli Roosme
1 Marie Turmann (Turmann Marie)
SKIP Helen Nummert (Nummert Helen)
VICESKIP Liisa Turmann (Turmann Liisa)
barva kamene *
1001010X 3 16.2
esp

esp

4 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
3 Irantzu Garcia Vez
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene
0410103X 9 185.4
6.1.2010 17:55 Draw 16 sheet 1.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
esp

esp

4 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
3 Irantzu Garcia Vez
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene *
400204XX 10 2.6
pol

pol

4 Elżbeita Ran (Ran Elżbeita)
3 Magdalena Dumanowska (Dumanowska Magdalena)
2 Magdalena Szołkiewicz (Szołkiewicz Magdalena)
1 Dominika Łasak (Łasak Dominika)
SKIP Elżbeita Ran (Ran Elżbeita)
VICESKIP Magdalena Szołkiewicz (Szołkiewicz Magdalena)
alternate Joanna Sowińska (Sowińska Joanna)
barva kamene
011010XX 3 185.4
6.1.2010 8:00 Draw 13 sheet 4.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
esp

esp

4 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
3 Irantzu Garcia Vez
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene *
1020010X 4 185.4
fin

fin

4 Jenni Sullanmaa (Sullanmaa Jenni)
3 Milja Hellsten (Hellsten Milja)
2 Laura Vallinkivi (Vallinkivi Laura)
1 Jenni Rāsānen (Rāsānen Jenni)
SKIP Milja Hellsten (Hellsten Milja)
VICESKIP Laura Vallinkivi (Vallinkivi Laura)
barva kamene
0201103X 7 104.7
5.1.2010 21:00 Draw 12 sheet 2.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
esp

esp

4 Irantzu Garcia Vez
3 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene *
000100XX 1 0
ger

ger

4 Martina Linder (Linder Martina)
3 Corinna Scholz (Scholz Corinna)
2 Angelina Terrey (Terrey Angelina)
1 Sina Hiltensberger (Hiltensberger Sina)
SKIP Corinna Scholz (Scholz Corinna)
VICESKIP Martina Linder (Linder Martina)
alternate Leah Andrews
barva kamene
121012XX 7 115.9
5.1.2010 11:05 Draw 9 sheet 3.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
eng

eng

4 Anna Fowler (Fowler Anna)
3 Hetty Garnier (Garnier Hetty)
2 Naomi Robinson (Robinson Naomi)
1 Madeleine Tuz (Tuz Madeleine)
SKIP Anna Fowler (Fowler Anna)
VICESKIP Hetty Garnier (Garnier Hetty)
alternate Lauren Pearce (Pearce Lauren)
barva kamene
011040010 7 26
esp

esp

4 Irantzu Garcia Vez
3 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene *
200201201 8 4.7
4.1.2010 21:00 Draw 7 sheet 4.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
esp

esp

4 Irantzu Garcia Vez
3 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene
0020200X 4 185.4
den

den

4 STEPHANIE RISDAL NIELSEN (Nielsen Stephanie RIisdal)
3 CHRISTINE SVENSEN (Svensen Christine)
2 JANNIE GUNDRY (Gundry Jannie)
1 IVANA BRATIC (Bratic Ivana)
SKIP STEPHANIE RISDAL NIELSEN (Nielsen Stephanie RIisdal)
VICESKIP JANNIE GUNDRY (Gundry Jannie)
alternate CECILIE HYGOM (Hygom Cecilie)
barva kamene *
1103004X 9 34.4
4.1.2010 14:10 Draw 5 sheet 3.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
esp

esp

4 Irantzu Garcia Vez
3 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene *
40101000 6 39.4
ita

ita

4 Giada Mosaner (Mosaner Giada)
3 Chiara Zanotelli (Zanotelli Chiara)
2 Manuela Serafini (Serafini Manuela)
1 Maddalena Micheli (Micheli Maddalena)
SKIP Giada Mosaner (Mosaner Giada)
VICESKIP Chiara Zanotelli (Zanotelli Chiara)
alternate Federica Bruera (Bruera Federica)
barva kamene
02010312 9 185.4
4.1.2010 8:00 Draw 3 sheet 1.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
nor

nor

4 Anne Line Skårsmoen (Skårsmoen Anne Line)
3 Eli Skaslien (Skaslien Eli)
2 Kjersti Husby (Husby Kjersti)
1 Pia Trulsen (Trulsen Pia)
SKIP Anne Line Skårsmoen (Skårsmoen Anne Line)
VICESKIP Eli Skaslien (Skaslien Eli)
barva kamene *
1001011X 4 185.4
esp

esp

4 Irantzu Garcia Vez
3 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene
0010100X 2 185.4
3.1.2010 20:45 Draw 2 sheet 4.
team 1.2.3.4.5.6.7.8. EE TOTAL LSD1
svk

svk

4 Martina Kajanová (Kajanová Martina)
3 Simona Malatová (Malatová Simona)
2 Lucia Pospichalová (Pospíchalová Lucia)
1 Katarina Gregoričková (Gregoričková Katarina)
SKIP Martina Kajanová (Kajanová Martina)
VICESKIP Simona Malatová (Malatová Simona)
barva kamene
0210100X 4 185.4
esp

esp

4 Irantzu Garcia Vez
3 Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
2 Elena Altuna Lopez (Lopez Elena Altuna)
1 Leire Peregrina Domene (Domene Leire Peregrina)
SKIP Irantzu Garcia Vez
VICESKIP Irene Santiago Calvillo (Calvillo Irene Santiago)
barva kamene *
2002003X 7 147
date time game track competition
7.1.2010 11:05 est 3 sheet 3. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
esp 9
6.1.2010 17:55 esp 10 sheet 1. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
pol 3
6.1.2010 8:00 esp 4 sheet 4. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
fin 7
5.1.2010 21:00 esp 1 sheet 2. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
ger 7
5.1.2010 11:05 eng 7 sheet 3. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
esp 8
4.1.2010 21:00 esp 4 sheet 4. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
den 9
4.1.2010 14:10 esp 6 sheet 3. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
ita 9
4.1.2010 8:00 nor 4 sheet 1. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
esp 2
3.1.2010 20:45 svk 4 sheet 4. EJCC 2010 :EJCC Red group (W) - after Round Robin
esp 7